درباره ای شرکت توان دید آتی

شرکت توان دید آتی در سال ۹۵ فعالیت خود را در زمینه فناوری اطلاعات و امنیت فضای سایبری در استان همدان آغاز نمود و توانست با به‌کارگیری کادری متخصص و مجرب در مدت کوتاهی نمایندگی شرکت‌های متعددی را که درزمینه فناوری اطلاعات و امنیت فضای سایبری فعالیت دارند را کسب نماید.

هم‌اکنون شرکت با به‌کارگیری از کارکنان متخصص آماده همکاری و ارائه خدمات به شرکت‌ها، نهادها و مؤسسات، دولتی و غیردولتی است.

در ادامه به معرفی خدمات و محصولات شرکت می‌پردازیم:

نمایندگی انحصاری آنتی‌ ویروس اف سکیور در استان همدان :
آنتی‌ ویروس اف سکیور محصول کشور فنلاند است. از ویژگی‌های بارز این آنتی‌ویروس می‌توان به سبک بودن و امنیت بالای آن اشاره نمود که موردتوجه بسیاری از سازمان‌ها، ارگان‌ها و مؤسسات قرارگرفته است.

از افتخارات این آنتی‌ویروس می‌توان به این نکته اشاره نمود که آنتی‌ویروس برگزیده در ۵ سال اخیر ازنظر AV Test است.

نمایندگی آنتی‌ ویروس ایرانی پادویش :
آنتی‌ ویروس پادویش که یک برنامه بومی و ساخت متخصصان توانمند کشور عزیزمان ایران است و به دلیل بومی بودن می‌تواند مورد استقبال عمومی در ایران قرار گیرد و جایگزین آنت ویروس‌های خارجی واقع گردد، که شرکت توان دید آتی یکی از نمایندگان پادویش در استان همدان است.

نمایندگی آنتی‌ ویروس ایست و کسپرسکی :
آنتی‌ ویروس ایست و کسپرسکی دو آنتی‌ویروس شناخته‌شده در ایران است. این دو آنتی‌ویروس جز آنتی‌ویروس‌های با عملکرد خوب هستند که موردتوجه بسیاری قرارگرفته است.

نمایندگی نرم‌افزار اسکنر آکیونتیکس:
نرم‌افزار اسکنر آکیونتیکس یکی از پرکاربردترین نرم‌افزارها برای اسکن صفحات وب و سایت‌های اینترنتی است، این نرم‌افزار ساخت کشور لهستان است.

با استفاده از این نرم‌افزار در سطح فضای سایبری می‌توان امنیت صفحات وب را تضمین کرد و به رفع ایرادات و مشکلات در این سطح پرداخت و صفحات وب را دارای امنیتی دوچندان در مقابله با هکرها نمود.

نمایندگی گواهی امنیت ( SSl ) سرتوم :
این محصول ساخت کشور لهستان، یکی از شرکت‌های زیرمجموعه‌ای ASSECO بزرگ‌ترین تولیدکننده محصولات نرم‌افزاری در اروپا است.

از مزیت‌های بسیار بارز این گواهی امنیت پشتیبانی از دامنه‌های IR را می‌توان ذکر نمود.

می‌توان گفت با توجه به شرایط ناامن فضای سایبری و حملات گسترده هکرها در ایران، امنیت در فضای سایبری می‌تواند دغدغه‌ای برای دارندگان وب‌سایت‌ها باشد