آنتی ویروس پادویش

ضدبدافزار و باج‌افزار هیمدال

محصولات امنیتی مملو از محصولاتی است که هدفشان تامین امنیت شما در مقابل خطرات سایبری است. در این میان نام شرکت های بسیاری در زمینه آنتی ویروس و فایروال در بازار به چشم می خورد که هر کدام خدمات متنوع و متفاوتی را برای نیازمندی های مشتریان خود ارایه می کنند اما با وجود این همه محصولات مختلف، هنوز به اندازه کافی محصول قابل اطمینانی که بتواند آسیب پذیری های نرم افزارها و اپلیکیشن های نصب شده بر روی رایانه ها و یا شبکه شما را یافته و راهکار آن را ارایه کند به بازار عرضه نشده است.
همچنین تعداد بسیار محدودتری از محصولات برای یافتن آسیب پذیری های زیرودی (zero day) و جلوگیری از نشت و به سرقت رفتن اطلاعات مالی و بانکی شما طراحی شده است و دقیقا به همین دلیل است که با وجود اینکه محصولات امنیتی بسیار زیادی بر روی سیستم های کاربران نصب و راه اندازی شده است، همچنان بد افزارها و باج افزار ها به راحتی قربانیان خود را یافته و مشکلات بیشماری را برای آنان ایجاد می کنند.
شرکت هیمدال یکی از معدود شرکت هایی است که به طور اختصاصی در زمینه مقابله با باج افزار و بدافزارهای مخرب که تعداد آنها بطور چشمگیری رو به رشد است فعالیت می کند.
راهکاری که هیمدال ارایه می کند دقیقا همان چیزی است که اغلب سازمان ها و شرکت ها دچار ضرر و زیان هنگفتی شده اند.
محصولات هیمدال لایه های امنیتی جدیدی را بر روی تمام راهکارهای امنیتی ای که تا کنون استفاده کرده اید اضافه می کند و از شما در مقابل بدافزار ها و باج افزارها محافظت می کند. البته اینگونه نیست که استفاده از محصولات همیدال به تنهایی کافی باشد بلکه این محصولات به گونه ای طراحی شده اند که بدون هیچ مشکلی در کنار سایر محصولات امنیتی مانند آنتی ویروس و فایرال دیواره امنیتی شما را مستحکم تر و بلند تر کنند.

مزیت های کلیدی:

  • نصب خودکار و اسان وصله های امنیتی و بروزرسانی نرم افزارها

  • مدیریت نقطه ای تهدید ها

  • ارتقاع سطح امنیتی

  • واکنش سریع، در هر مقیاس با حفظ چابکی

  • دسترسی ایمن از هرکجا

  • از اندپوینت های شما بطور کامل در مقابل باج افزار ها محافظت می کند

  • ممانعت از نشت اطلاعاتی و ارتقاع اپ تایم شما

  • برای دریافت اطلاعات بیشتر کاتالوگ محصولات را دانلود نمایید

ضدبدافزار و باج‌افزار هیمدال

محصولات

THOR PREMIUM HOME

یک آنتی ویروس قدرتمند با تشخیص پیشرو

اطلاعات بیشتر