گواهی امنیتی SSL – شرکت سرتوم

سرتوم (SSL CERTUM) شرکتی لهستانی است که گواهینامه امنیتی SSL برای وب سایت ها صادر میکند. این شرکت معتبر اروپایی از سال ۱۹۸۸ فعالیت خود را در زمینه صادر کردن گواهینامه امنیتی شروع کرده است. سرتوم زیر مجموعه شرکت UNIZETO TECHNOLOGIES SA می باشد. سرتوم برای وب سایت های ایرانی با دامنه IR. نیز گواهینامه امنیتی SSL صادر می کند.

گواهی امنیتی SSL

پروتکل SSL یک استاندارد برای کد کردن اطلاعاتی می باشد که در حال مبادله میان کاربر و وب سایت می باشد. شما با استفاده از این پروتکل می توانید وب سایت خود را امن کنید. اطلاعاتی که ما بین کاربر و وب سایت مبادله می شوند از طریق روش های مختلف قابل شنود است این در حالی است که در صورتی که شرکت نسبت به نصب گواهی SSL اقدام کرده باشد اولین قدم را به درستی برای حفظ و امن نگه داشتن اطلاعات کاربر برداشته است.

زیر ساخت شرکت Certum از بالاترین امکانات الکترونیکی و امنیتی بهرمند هستند بطوری که نگهداری و تولید کلیدهای رمزنگاری در نواحی امنیتی مخصوصی حفظ شده که امنیت را بطور کامل تضمین می کند. در حقیقت این شرکت از این کلیدها در قبال هرگونه تصوف و سواستفاده محافظت می کند تا 3 اصل مهم امنیت یعنی محرمانگی، یکپارچگی و در دسترس بودن را بطور کامل تضمین کند.

مزایای استفاده از خدمات شرکت Certum

  • ارائه خدمات برای دامنه های ir.

  • استفاده از الگوریتم های رمزنگاری بسیار امن SHA2 – 256 bit Encryption – RSA 2048

  • سازگاری بر روی تمام مرورگرهای معتبر و تمام برنامه های ایمیل و وب سرور

  • قابل نصب بر روی انواع سیستم عامل ها، وب سرورها، WAF ، Firewall و Exchange

  • قابلیت Standard , Wild Card , Multi Domain , SAN

  • قیمت بسیار مناسب نسبت به سایر رقبا